Mia Gebauer

Jmenuji se Mia Gebauer a již nějaký čas jsem pohlcena v té naprosto úžasné a neuvěřitelně přátelské atmosféře svateb. Miluji to, jak jsou všichni v daný den naplnění láskou a všechno je jedním slovem dechberoucí. Na každé svatbě, kterou fotím jedu na maximum a snažím se zvěčnit ty nejnádhernější momenty, nejupřímnější emoce a vykreslit daný den do celého příběhu z fotek. Věřím, že se i část mých emocí zrcadlí ve výsledných fotkách.

Pro veškeré focení používám kvalitní techniku od Sony, která není sama o sobě garancí dokonalých fotografií, ale výrazně mi pomáhá vytvořit krásné snímky plné emocí v maximální kvalitě. Fotím na vlajkovou loď od Sony –> Sony A9. K tomuto tělu mám objektivy od Sigmy, Sony a Carl Zeiss.

Pro maximální spokojenost klientů se snažím fotografie odevzdávat do dvou týdnu od termínu focení. V případě většího vytížení se snažím termín dodržet nejpozději do měsíce, aby si mohli novomanželé daný den znovu společně co nejdříve  připomenout. Již při úvodním setkání se snažím se snoubenci domluvit veškeré parametry a požadavky na focení.

Všechny fotografie držím v konkrétním stylu, který můžete zhlédnout v mé galerii a považuji jej za vlastní rukopis. Před každou svatbou se maximálně připravuji tak, abych mohla využít veškerý potenciál lokality ve které se konkrétní svatební den koná.

Se svými klienty se snažím vždy a bez výjimky vycházet v přátelském duchu a i kdyby si mě chtěl objednat na svou svatbu princ Charles, tak patřím v daný den jen Vám:)