Pokud sledujete stories na mém instagramu, tak víte, že jsem si řekla, že dorazím do Hallstattu na východ slunce a to jsem hodlala dodržet. Bohužel jsem měla noc předtím akci s @fotodroid_com do 23:00 a abych stihla východ slunce, musela jsem vyrazit na cestu nejpozději v 00:00. Což je pohoda, jenže ne, když jsem si nestihla sbalit??‍♀️??‍♀️ Tentokrát jsem ani nebrala kufr, ale prostě jen vše naházela do kabelky, vzala Laydíka a přesně o půlnoci seděla v autě.

Příjezd jsem měla 5:08, takže jsem na to lehce šlapala (každý si pod tím představte co chcete, rozhodně jsem neporušovala předpisy, co vás to napadá!) a stáhla jsem ho na příjemných 4:45. Nojo, jenže jsem taky začla někdy kolem 2:00 usínat jako to malý škvrně, co zařezávalo vedle mě jen co jsem vyjela.
3 zastávky po 10 minutách spánku a poté nutné šlapání na plyn, ale byla jsem na místě ve 4:50!

Poté co jsem tedy prolezla celé město, našla jedno úžasné molo, kde nikdo nebyl a udělala miliardu fotek, jsem se dobelhala zpátky k autu. Jenže tam se mi cca v 8:00 stala nepochopitelná věc … … … usla jsem jako dřevo? naštěstí začlo svítit sluníčko a já nabalená v mikině se probudila v 9:00 vedrem. Ale znáte určitě všichni ten stav, kdy jste unavený, nespíte a dáte si hodinku spánku. Co vám budu povídat. Cítila jsem se asi jakoby mě v noci přejel náklaďák??‍♀️?

Potom co jsem si dala hodinku spánku v autě, tak jsem dojela k jezeru. Jenže ne přímo k místu, které jsem měla vyhlídnuté z fotek. Ne, tohle místo jsem hledala půl dne??‍♀️ fakt jsem obešla, objela půl jezera, nachodila miliardu km, stihla si koupit první letošní kousek melouna za 5 euro, natankovala a ne a ne ho najít. Jenže prostě fotky na koupališti plným lidí nebo na soukromým pozemku s obrovskou cedulí s výstrahou a pokutou prostě nechceš ??‍♀️? Když už jsem to tak napůl vzdala a našla opuštěnou lavičku s kousekem toho nádhernýho jezera, přišel pán… Bohužel pán si chtěl povídat a ja příští půl hodinu trnula hrůzou, zda mě teda okrade, znásilní nebo nedej bože nevyskáče dalších 10 jeho pomocníků a neprodají mě na orgány??‍♀️?? Naštěstí nic z toho se nestalo a i přes jeho nesnesitelnou ukecanost jsem si z toho náhodného setkání něco odnesla. A to bylo … Pán mi řekl kde najdu to místo!!!

Krom tohohle lenošení u jezera jsem na ten den měla v plánu ještě výšlap na jedno úžasný místo (nebudu vám psát jaké, protože byste mě ukamenovali, že jsem si to nevyšlápla). Proč mít pohodu, když si to můžeš udělat extrémní vid? ??‍♀️??‍♀️? Jenže naštěstí se mi u toho jezera tak líbilo, že jsem se trochu zdržela a rozseděla se (známe to všichni) a padla na mě a i na toho mrňouse ta únava z noční cesty ??‍♀️? takže jediné na co jsem se zmohla, byla půlhodinová cesta zpátky k autu a booknutí hotelu ??‍♀️? měla jsem pak trochu špatné svědomí, že necestuju, tak jsem se rozhodla vzít počítač a udělat si nějakou práci… HAHA. Poprvé za dobu existence @fotodroid_com jsem si zapomněla nabíječku na noťas. A to dokonce tak, že jsem si ho odvezla po celém dni práce, bez nabíjení s sebou a svítilo na mě krásných posledních 10%… tak jsem to šla dospat??
Potom co jsem dospala tu noc v autě, tak jsem ráno vyrazila směr Großglockner. Bohužel na výšlap až na vrchol nebyl čas, protože jsem v 17:00 musela být nastoupena u @fotodroid_com na @redbullring. Z toho důvodu mě zaujala možnost vidět téměř celý hory s možností dojezdu autem (ne nekoukejte na mě jako na lenocha, ráda si všude vyšlápnu po svých, ale časová tíseň si žádá své) ??‍♀️ Za tu možnost vyjet nahoru po Großglockner Hochalpenstraße jsem vyplázla krásných 35€ a jelo se ??‍♀️ zase byla výhoda, že se mnou mohl ten mrňous, protože ten její elán, kdy nadšeně skáče první 2km a pak se nechá 20 km nést, bych se zbláznila ?
Za mě doporučuju určitě navštívit, ale doplazit se tam po svých, tim autem to ztrácí své kouzlo?